Aktualności

Pizzeria na księżycu? Tak!

20 wrzesień
2011
Sieć pizzzerii Domino's chce wybudować swój lokal na... księżycu. Nie, to nie jest żart, informacje o tym możemy znaleźć na oficjalnej stronie sieci pizzerii. Więcej »

Nożyce do pizzy

14 listopad
2010
Jeśli kiedykolwiek miałeś trudności z krojeniem pizzy, oto coś dzięki czemu już ich więcej nie będziesz miał. Więcej »

Pizza z maszyny

05 wrzesień
2010
Wydawać by się mogło, że to żart, jednak taka maszyna istnieje. Można w niej zamówić pizzę, tak samo jak zamawiamy napój z automatu. Wystarczy wrzucić pieniądze, poczekac 3 minuty i otrzymujemy gotową pizzę. Co więcej, nie jest to odgrzewany w mikrofalówce, gotowy i zamrożona pizzopodobny wyrób a całkowicie świeża pizza. Więcej »

Rodzaje pizzy - ciekawostki o pizzy

21 sierpień
2010
Istnieje wiele odmian pizzy z bardzo różnymi dodatkami. Mogą to być m.in. pieczarki, cebula, pomidory, oliwki, ananas, wędlina, owoce morza, ketchup, majonez, a nawet słodkie owoce i sosy. Więcej »

Historia Pizzy

18 sierpień
2010
Zobacz skąd wzięła się doskonale znana na całym świecie pizza. Więcej »

Przepis na Pizze Margherite

15 sierpień
2010
Chcesz sam zrobić pyszną pizzę według ze swoimi ulubionymi składnikami? Postępuj według naszego przepisu na podstawową pizze a na końcu dodaj własne dodatki. A może przeszedłeś na dietę i nie chcesz jeść tych wszystkich tłustych dodatków i zbędnych kalorii, które pochodzą z tłuszczu znajdującego się w wędlinach, takich jak kiełbasy, peperoni, bekon, czy szynka. Powodów może być mnóstwo, jeśli masz tylko ochotę na pyszną pizzę zapraszamy do zapoznania się z naszym przepisem. Więcej »
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Sonda Co myślisz o...?

Jaką Ci się podoba nasza nowa strona?

Reklama i współpraca z serwisem Pizzerie Rzeszów

Zamieszczenie oferty na łamach serwisu

Dla właścicieli lokali przygotowaliśmy rozmaite formy reklamy w naszym serwisie. Jesli jesteś zainteresowany zamieszczeniem oferty swojego lokalu lub aktualizacji już istniejącej oferty w naszym serwisie skontaktuj się z nami, szczegóły jak to zrobić znajdziesz w dziale kontakt. Nasz serwis umożliwia zamiezczenie następujących informacji:

 • Nazwa pizzerii
 • Dane teleadresowoe
 • Godziny otwarcia
 • Logo
 • Aktualne menu
Zamieszczenie/aktualizacja powyższych danych wykonywane jest bezpłatnie.

Banner w prawej kolumnie strony

Inną możliwością jest umieszczenie bannera reklamowego w prawej kolumnie serwisu. Jej cena jest zależna od czasu trwania kampani reklamowej. Jeden dzień to koszt zaledwie 0.75 zł (75 groszy). Zakup można zrealizwać bezpośrednio na stronie klikając w niebieski napis "Kliknij, aby dodać reklamę". Reklama jest widoczna do 24h od umieszczenia i opłacenia kampani reklamowej.

Wymiana linków

Możliwe jest zamieszczenie linku do strony lokalu w seriwsie w zamian za umieszczenie linku powrotnego do serwisu pizzeri. Jednak jest to możliwe jedynie w przypadku wybranych stron.